Yhteystiedot

Hae henkilöä:

Suomen Controlteam Oy

MIKKELI (kartalla)
Yrittäjänkatu 2
50130 Mikkeli

Puhelin: 0207 199 620
Fax: 0207 199 621
controlteam@suomenct.fi

KOUVOLA (kartalla)
Vartiotie 5
45100 Kouvola

Puhelin: 040 839 3380
Fax: 0207 199 621
controlteam@suomenct.fi

KUOPIO  (kartalla)
Suokatu 22 A, 5.kerros
70100 Kuopio

Puhelin: 040 678 4200
Fax: 0207 199 621
controlteam@suomenct.fi

LAPPEENRANTA  (kartalla)
Laserkatu 6
53850 Lappeenranta

Puhelin: 050 570 5431
Fax: 0207 199 621
controlteam@suomenct.fi

SAVONLINNA (kartalla)
Vipusenkatu 12
57200 Savonlinna

Puhelin: 040 671 6640
Fax: 0207 199 621
controlteam@suomenct.fi

Sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@suomenct.fi

Henkilöstö

Mikkeli

Ellimaria Erkkilä

Markkinointi- ja viestintäkoordinaattori, KTK

puh. 040 142 9300
ellimaria.erkkila@suomenct.fi

Ari Fred

LVI-insinööri AMK, LVI-asiantuntija, talotekniikan perusvalvoja (FISE)
puh. 040 684 4100
ari.fred@suomenct.fi

Reima Hämäläinen

TATE-yksikön päällikkö, sähköinsinööri AMK, sähkölaitteiston lämpökuvaaja
puh. 040 678 4642
reima.hamalainen@suomenct.fi

Niko Hokkanen

LVI-asiantuntija, LVI- insinööri AMK

puh. 040 125 3222
niko.hokkanen@suomenct.fi

Veijo Janhunen

RKM, projektipäällikkö
puh. 0440 230 772
veijo.janhunen@suomenct.fi

Joonas Janhunen

RI AMK, rakennuttajajohtaja
puh. 040 678 3456
joonas.janhunen@suomenct.fi

Janne-Kaltiainen-SuomenControlteam

Janne Kaltiainen

RI AMK, projektijohtaja ESPER-hanke 
puh. 040 674 4789
janne.kaltiainen@suomenct.fi

Kirsi Lepistö

RKM, varatoimitusjohtaja
puh. 040 524 7738
kirsi.lepisto@suomenct.fi

Asta Rautiainen

Asta Rautiainen

Kesätyöntekijä, opiskelija

puh. 040 138 6400
asta.rautiainen@suomenct.fi

Eero Roiha

RI , projektipäällikkö, talonrakennustyön rakennusvalvoja (FISE)
puh. 050 309 8368
eero.roiha@suomenct.fi

 

Kaisa Ruohomäki

Tradenomi, projektiassistentti
puh. 040 166 3641
kaisa.ruohomaki@suomenct.fi

Olli Tirkkonen

DI, toimitusjohtaja, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE)
puh. 050 408 6843
olli.tirkkonen@suomenct.fi

Antti Torniainen

LVI-insinööri AMK, LVI-asiantuntija, talotekniikan perusvalvoja (FISE)
puh. 040 035 4638
antti.torniainen@suomenct.fi

Heidi Vanhanen (äitiysvapaalla)

DI, projektipäällikkö, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE)
puh. 040 156 1632
heidi.vanhanen@suomenct.fi

 

Esa Varis

RKM, projektipäällikkö, valvojana Esper Perhetalo-työmaalla Mikkelissä
puh. 040 3558 789
esa.varis@suomenct.fi

Petri Viiru

RI AMK, projektipäällikkö
puh. 040 630 1907
petri.viiru@suomenct.fi

Pekka Ylönen

RI AMK, projekti-insinööri ESPER-hanke
puh. 040 187 4456
pekka.ylonen@suomenct.fi

Kouvola

Markku Kaarlela

RI, aluejohtaja, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE), Kouvola
puh. 040 839 3380
markku.kaarlela@suomenct.fi

Jari Kiviranta

Sähköinsinööri, sähköasiantuntija, talotekniikan perusvalvoja (FISE)
puh. 040 130 6639
jari.kiviranta@suomenct.fi

Suomen-controlteam_JaakkoPaivarinta

Jaakko Päivärinta

RKM, projektipäällikkö
puh. 040 1244 567
jaakko.paivarinta@suomenct.fi

Petri Sajaniemi

LVI-insinööri AMK, LVI-asiantuntija
puh. 044 365 1306
petri.sajaniemi@suomenct.fi

Kuopio

Ari Intke

RI AMK, projektipäällikkö, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE)
puh. 040 590 1449

ari.intke@suomenct.fi

 

Joni Koskela

RI AMK, projektipäällikkö
puh. 040 153 1400
joni.koskela@suomenct.fi

Tea Tikkanen

RI AMK, aluejohtaja, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE)
puh. 040 678 4200
tea.tikkanen@suomenct.fi

Lappeenranta

Lauri Huhtala

DI, aluejohtaja, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE), Lappeenranta
puh. 050 570 5431
lauri.huhtala@suomenct.fi

Seppo Suhonen

RI AMK, projektipäällikkö
puh. 050 585 4631
seppo.suhonen@suomenct.fi

Savonlinna

Jarmo Eevala

RKM, aluejohtaja Savonlinna, rakennuttajan pätevyys RAP (FISE)
puh. 040 671 6640
jarmo.eevala@suomenct.fi

Ari Kilpeläinen

RKM, projektipäällikkö 
puh. 040 653 8200
ari.kilpelainen@suomenct.fi

Pasi Kosonen

TATE-asiantuntija, LVI- ja sähköinsinööri AMK, vapaalla 1.4.-30.9.2018 välisen ajan
puh. 050 4074 993
pasi.kosonen@suomenct.fi

Eetu Nissinen

Kesätyöntekijä, opiskelija

puh. 040 149 8300
eetu.nissinen@suomenct.fi

Jätä yhteydenottopyyntö